Sık sık telefonlarını düşüren ve kaybeden iki anne ve arkadaş olarak bu sorunu çözmek için yola çıkarken, bu kadar renkli, modern ve eğlenceli bir marka yaratacağımız aklımıza gelmemişti. zoey design olarak herkes için kullanışlı bir aksesuar yaratıp, bunu markaya dönüştürme serüvenimiz işte böyle başladı.

 

İşimizi kurarken, zor ve emek isteyen yolu seçerek el yapımı ürünler yaratmayı tercih ettik. Böylece zoey ile aramızda güçlü bir bağ kurarken, yenilikçi fikirlerimizle tüm sürece de dahil olduk. Denemek, başarısız olmak, sıfırdan başlamak, yeniden denemek, yaşadığımız tüm olumlu ve olumsuz zamanlar, bugün ki zoey desing’ı marka haline getirirken çıktığımız basamaklarımız oldu. zoey tasarımlarına imza atan kurucularımızdan Sepideh'in Çırak, ürün yelpazesini genişleterek gözlük zincirleri ve anahtarlıklar da tasarlamaya başladı.

 

Aynı zamanda mimar olan Sepideh Çırak, iç tasarım ve estetik tutkusuyla markayı ön plana çıkarmayı başarırken, müşterilerinin yaşamlarına güzellik ve neşe katmayı, onlara günlük rutinlerinde  pratik aynı zamanda estetik ve zarif ürünler sunmayı misyon edinmiştir.

 

Umarız zoey aksesuarınız da tıpkı bizimki gibi hayatınızı kolaylaştırır, daha renkli ve keyifli hale getirir.


Sepideh Çırak