Telefon Kılıfı ve Askısı

zoey design Çapraz Askılı Telefon Kılıfı ile ellerinizi özgürce kullanabilecek, telefonunuzu elinizden düşürme korkusu yaşamadan dilediğiniz gibi hareket edebileceksiniz.

zoey kalitesi ve güveni değişmez değerleridir Yaratıcı profesyonel ekip, yenilikçi ve profesyonel hizmet yöntemleri Türkiye'nin öncü markası Askılı cep telefonu kılıflarıdır. Müşterilere çeşitli tasarım serileri sunarak her hedef kitlenin ilgisini çekmeyi amaçlamaktadır. Telefon kılıfı , Telefon askısı modellerimizi kişiselleştirip elbiseniz ile kombin yapabilirsiniz.

zoey, Apple (iphone), Samsung, Huawei, Gibi birçok cep telefonu markası için ürünler tasarlar ve üretir ve bu tasarımlar için neon, silikon, şeffaf ve cep telefonu kılıflarıdır. Özel Tasarım Askılı Telefon Kılıfı isteyenler zoey'den ayrılmayın!

Telefon Askısı ve Kılıfı

Akıllı telefonların cazibesini kaybetmemesinin yanında görünmez kazalara karşı hasar görmemesi için de hemen herkes tarafından kullanılan cep telefonu kılıfları artık tarzımızın da bir parçası. Telefon kılıfı ve askısı hemen satın alabilirsiniz. İletişimden internet kullanımına, sosyal medyadan fotoğraf tutkunlarına her zaman yanımızda olan bu cihazlar için birbirinden canlı renk ve desenlerde aksesuar bulmanız mümkün. Telefon kılıfınızı dilerseniz kıyafetinizle kombinleyebilir, dilerseniz de duygularınızı yansıtan desenlerle süsleyebilirsiniz. Herkesten farklı bir görünüme sahip olmak istiyorsanız seçtiğiniz telefon kılıfı'nızın detay sayfasından kişiselleştirmeniz mümkün. Telefonlarınıza özel kılıf ve aksesuar marketi Zoey Design, Türkiye'nin her yerine kargo, güvenli ödeme en avantajlı fiyatlarla sizlere hizmet vermektedir.

Kaliteli ve Şık Kişiye Özel Kılıflar

Standart cep telefonu kılıfı modellerinden sıkıldınız ve kendinize özel bir telefon kılıfı tasarımı mı istiyorsunuz ? Zoey Design'da istediğiniz her cep telefonu kılıfları için kılıf tasarlayabileceğiniz bir fırsat var ! Şimdi Telefon askısı'nızı kişiselleştirmek için ürün detay sayfasını ziyaret edin.tamamen size özel telefon kılıfı tasarlayın!
Akıllı telefon sahiplerinin en büyük korkusu telefonlarını düşürmek. Çarpmak ya da çizmek. Bütün bu durumlarda telefonlar farklı şekillerde zarar görebiliyor. Kimi zaman çok büyük masraflar dahi açabiliyor. Oluşan çizikler, çatlaklar telefonların estetiğini olumsuz etkiliyor. Fakat kişiye özel telefon kılıfları sayesinde telefonlarınızı daha uzun süre ve daha sorunsuz şekilde kullanabiliyorsunuz.  

Askılı Telefon Kılıfı

'nızı yanınızdan ayırmayın elleriniz özgür olsun.